Elektrik kesintisi olduğunda alarm sistemim çalışmaya devam eder mi?

Alarm sistemleri elektrik kesintisi ya da kötü niyetli kişiler tarafından elektrik sistemine müdahale edilmesi durumlarında alarm paneli üzerinde bulunan akü ile uzun süre çalışmaya devam eder. Elektriğin uzun süreli kesintisi durumunda akü son gücüyle alarmı devreye alır. Siren sesli uyarı verir Alarm İzleme Merkezi’ne de uzun zamandır elektrik olmadığına dair uyarı gider. Güvenlik sisteminiz her koşulda yaşam alanınızı korumaya devam eder.

Montajı sırasında evim/iş yerim zarar görür mü?

Tüm montaj işlemleri, deneyimli montaj ekiplerimiz tarafından evinizde herhangi bir hasar oluşmaması için maksimum hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilir. Alarm sisteminizi kablolu ya da kablosuz sistem olarak seçebilirsiniz.

Evdeyken de alarm sistemini kurabilir miyim?

Alarm sistemleri birkaç şekilde aktif hale getirilebilir. Bu yollardan bir tanesi de ev içindeyken kurulumdur. Ev içinde rahat hareket edebilmeniz adına pencere ve kapılardaki algılayıcılar aktif iken, hareket algılayan ürünler devre dışı bırakılır.

Evimde evcil hayvan var, yine de sisteminizi kullanabilir miyim?

Evcil hayvanlar için tasarlanmış özel pet hareket dedektörlerimiz ile 40 kg’ a kadar evcil Hayvanlarınıza hareket serbestliği tanıyoruz.

AHD Kamera (Analog HD Kamera) Nedir?

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır. AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik Kamerası karanlık ortamlarda da görüntü alınabiliyor mu?

Evet,AGS güvenlik kamerası setlerinde yer alan kameralarda bulunan kızılötesi (IR) ledler sayesinde karanlıkta da siyah beyaz olarak net bir görüntü alınabilmektedir.

İşyerime ve evime kuracağım kameraları internetten izleyebiliyor muyum?

Evet, izleyebilirsiniz. Kamera sisteminin kurulduğu yerde Internet olması durumunda, (sabit IP satın almak gibi) ek maliyetler olmadan telefon, tablet ve bilgisayarlardan uzaktan canlı ve kayıt izleme yapılabilmektedir.

Kamera sistemini istediğim yerden istediğim cihazdan izleyebilir miyim?

Evet, bu artık teknolojininde hızlı gelişimi sayesinde hem canlı görüntüleri hem geçmiş görüntüleri dilediğiniz yerden ve cihazdan izleyebilirsiniz.

× Whatsapp Destek