AGS GÜVENLİK

1990 Yılında kurulan AGS elektronik profesyonel ve endüstriyel güvenlik ürünleri tedarik konusunda önde gelen firmalar arasında İzmir Urla da önemli konuma gelmiş bir firmadır.
AGS geniş ürün pörtföyü kapsamlı CCTV IP ve AĞ Erişim kontrolü, Kapı giriş ve intruder detecdion uygulamaları ile geniş bir tatmin yeteneğine toplam çözüm sağlayıcısıdır.

Ags müşterilerini dikkatle dinleyerek hem şimdi hem gelecekte güvenlik profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ürün geliştirmeye devam ediyor

SAYFAYA GİT

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

FİYAT TEKLİFİ AL

Güvenlik hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bu formu kullanabilirsiniz.




AGS GÜVENLİK HİZMETLERİ

WRITTEN BY CARGOPRESS CEO


İzmir Urla'da hizmet hayatına devam eden AGS Güvenlik 29 yıllık deneyimi Tüm İzmir'e güvenlik alanında hizmet vermektedir. Kendi alanında uzman olduğu konularda alanındaki en iyi firmalarla çalışıp firma ve müşterilere en iyi hizmeti vermektedir. Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kalite ve çevreyi yaratmak, korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir. AGS Güvenlik, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Client
Client
Client
Client
Client
Client
× Whatsapp Destek