AGS Güvenlik Sistemleri 30 yılı aşan tecrübesi ile güvenlik sektöründe güvenlik hizmetini üstlenmiş olduğu cihazlardan olan eski ismi ile Bekçi Saati yeni ismi ile Güvenlik Tur Sistemi yada Bekçi Kontrol Sistemi gerek devlet kurumlarında gerekse ülkemizin önde gelen holdinglerinde, lojistik firmalarında, okullarında, hastanelerinde ve fabrikalarında sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Sektörün en çok tercih edilen Güvenlik Tur Kontrol Cihazı Yapısı itibari ile son derece dayanıklı olup kullanım bakımından güvenli bir kullanışa sahiptir. Güvenlik personeli tarafından taşınması kolay olup yetkili kişiler tarafından denetlenip raporlanması son derece güvenli ve basittir. Güvenlik görevlinizin görevi esnasında gece yada gündüz uyuma yada ihmal durumlarını tespit etmenizi, raporlamanızı ve önlem almanızı sağlar. Güvenlik personeline verdiğiniz devriye turlarının zamanında ve belirlenen lokasyonlarda gerçekleştirip gerçekleşmediğini tespit imkanı sağlar aksi bir durumu zamanında yetkili amire bildirir. Güvenlik personelinin daha önceden belirlenmiş zaman dilimlerinde ve tanımlanmış noktaları turlamasını, görev noktasını terk etmemesini tespit ve raporlama imkanı sağlar.
GPRS-GPS model Tur Kontrol Kalemi ile güvenlik personelinizin devriye sırasında karşılaştığı acil durumlarda panik butonu ile yardım istemesi ve bu durumun geriye dönük raporlanması sağlanabilmektedir.

× Whatsapp Destek