Son Teknoloji Güvenlik Sistemleri

Güvenlik mi? AGS AGSAGS

Ags Güvenlik - Kamera ve Alarm Sistemleri

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz HizmetlerimizHizmetlerimiz

Evleriniz, Yazlıklarınız ve Tüm İşyerleriniz İçin Güvenlik Sistemi Çözümleri

BLOGDAN
Otopark Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Otoparklardan alışveriş merkezlerine, fabrikalardan okulların giriş kısımlarına kadar birçok farklı alanda güvenlik, bariyer sistemi ile sağlanıyor. Bu doğrultuda kurumlar ilk etapta yaptıkları detaylı araştırmalar ile birlikte kendileri için en uygun olan bariyer sistemlerine karar veriyorlar. Genel olarak bariyer sistemleri, kuruma giriş yapacak olan araçların kontrol edilmesini sağlayan sistemler olarak gösterilebilir. Sürekli olarak yola paralel bir şekilde duran bariyer, araçların içeri kontrolsüz girişini engelliyor. Sonrasında o bölgede bulunan görevlilerin onay vermesi halinde de bariyer 90 derece ile yukarıya doğru hareket ederek geçişlere izin veriyor.

Daha fazlasını oku

Kamera Alarm Sistemleri
IP ve Analog Video Gözetim Sistemleri

AGS Güvenlik, Video Gözetim Sistemlerinde analog sistemlerden en yeni HD ve Akıllı Video Analiz teknolojilerine kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok çeşitli teknolojik çözümler sunmaktadır. Yüksek kalitede, kullanımı kolay, akıllı güvenlik çözümleri sunma vizyonundan taviz vermeyen Ags Teknoloji, benzersiz görüş özellikleri olan IP kameralar ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

Daha fazlasını oku

Bekçi Kontrol Sistemleri

AGS Güvenlik Sistemleri 30 yılı aşan tecrübesi ile güvenlik sektöründe güvenlik hizmetini üstlenmiş olduğu cihazlardan olan eski ismi ile Bekçi Saati yeni ismi ile Güvenlik Tur Sistemi yada Bekçi Kontrol Sistemi gerek devlet kurumlarında gerekse ülkemizin önde gelen holdinglerinde, lojistik firmalarında, okullarında, hastanelerinde ve fabrikalarında sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Daha fazlasını oku

İzmir Urla ve Çevresi Tüm Yarım Adada Hizmetinizdeyiz

Hemen Bilgi ve Teklif Almak İçin İletişime Geçiniz

× Whatsapp Destek